x

Yeni Adresimiz

Servi Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:26/B KÜTAHYA

Hakkımızda

300x210

Karadeniz İnşaat Gıda Giyim Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Kütahya da hayata geçirdiği lüks konut projeleri ile faaliyet gösterdiği bölgede inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. 

1994 yılında kurulan Karadeniz İnşaat, inşaat tecrübesi, farklı tasarım anlayışı ve bakış açısı ile güvenli, modern, estetik, kullanışlı ve kaliteli yaşam alanları inşaa etmektedir. 

Karadeniz İnşaat, gerek bitirdiği projelerle; gerek devam eden projeleriyle gerekse de başlamak üzere olduğu projelerler bölgenin mimari dokusunu modern yapıları ile güzelleştirmeye devam etmektedir. 

MİSYONUMUZ : Yüksek standartta, yerleşim merkezlerinin modernleşen yüzünü temsil eden, kaliteli, güvenli ve doğaya saygılı yaşam alanları ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan projeleri hayata geçirmek, insanların güvenli, mutlu ve sağlıklı yaşamasını sağlamak.

VİZYONUMUZ : İnşaat tecrübesi ile inşaa ettiği binalarda farkını ortaya koyarak, kalite ve estetik anlayışla inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak.

 

 
 • SÜMELA Evleri (Atakent)

  Detaylar
 • KONAK RESİDENCE (ÖRNEK DAİRE) 8/27/2014

  Detaylar
 • KONAK RESİDENCE 7/15/2014

  Detaylar
 • Zincirlitaş 10 Apt. ( Meydan Mah. ) 1/18/2014

  Detaylar

Karadeniz İnşaat Dünyasında Neler Var ?

 

1

Kaliteli Hizmetler

Kaliteli Hizmetler

Karadeniz İnşaat daire sahipleri, konutlarını satın aldıkları günden itibaren kaliteli hizmetlerden faydalanmaya başlar. Dairenin teslimi sırasında ve sonrasında güleryüzlü çalışanları ile Karadeniz İnşaat daire sahiplerine destek vermektedir.

Sadakat

2

Sadakat

Karadeniz İnşaat'dan daire satın alan mutlu aileleri daha da artırmayı, her yeni projede yeni bir Karadeniz İnşaatlı kazanmayı hedeflemektedir. Karadeniz İnşaat için müşteri sadakati ilk önceliktir.

3

En Kaliteli Malzeme

En Kaliteli Malzeme

Karadeniz İnşaat yaptığı ve hala sürdürmekte olduğu projelerde deprem yönetmeliğine uygun en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bundan sonraki projelerinde de aynı tutarlılıkta devam etmeyi kendine ilke edinmiştir. Ailelerin güvenliği Karadeniz İnşaat için herşeyden önce gelmektedir.

İleri Teknoloji

4

İleri Teknoloji

Karadeniz İnşaat üstlenmiş olduğu visyon ve misyon ile projelerinde her zaman ileri teknolojiden faydanlanmıştır. Gerek alt yapı gerek mühendislik işlerinde olsun en son teknolojiyi takip ederek projeler üretmektedir.

5

Sorumluluk

Sorumluluk

Karadeniz İnşaat, sosyal sorumluluk projelerine, bilimsel ve kültürel etkinliklere destek vermeyi, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde olmayı her zaman ulusal bir görev olarak kabul etmektedir.

Foto Galeri